Ivan Sołowjow - rosyjski piłkarz

Ivan Sołowjow - młody zawodnik, który ma doświadczenie grania w zespole młodzieżowym. Ten pomocnik przeszedł długą drogę do przebycia, zanim stał się profesjonalnym sportowcem. W ramach „Zenith” w Petersburgu, że już udało się zostać mistrzem Rosji w sezonie 2014-2015. W mistrzostwach, Ivan lewo dziedzinie kilka razy.

Rozpoczyna sportowego sposób

Ivan Sołowjow urodził się w Kałudze. W młodym wieku on i jego przyjaciele zaczęli angażować się w miejscowej szkole piłkarskiej. Ivan pomyślnie przeprowadzono w juniorskich rozgrywkach regionalnych. W 10 klasie młody piłkarz zaprosił hodowców moskiewskiej „Dynamo”. Ivan Sołowjow dość szybko dopasować do nowego zespołu i dostaje regularne w wyjściowym składzie. Do pierwszej drużyny „Dynamo” po raz pierwszy wyszedł 31 października 2012. Ten kielich mecz zespołu Moskwa musiała spotkać się z klubu „Khimki”. Młoda Solovyev wszedł w drugiej połowie i nie straciła gola. Zrobił wielki wkład w zwycięstwo w tym trudnym meczu.

,

Występy w Premier League

Ivan Solovyev zadebiutował w najbardziej prestiżowej rosyjskiej lidze 04 listopada 2012 w meczu przeciwko „Krasnodar”. Ten piłkarz wyszedł ponownie w drugiej połowie. W swoich 19 lat zaczął się w pierwszym składzie klubu Moskwie. Na początku grudnia tego roku, Ivan Sołowjow - piłka nożna, która charakteryzuje się dyscypliny i ciężkiej pracy, spędził pełne mecz z Kazan „Ruby”. Klub „Dynamo” wygrał miażdżące zwycięstwo z wynikiem 3: 0, a młody talent wykonane 2 asysty. W 2013 roku, prawa nabyte Sołowjow Petersburg „Zenith”. Jednak, zgodnie z umową, zrobił zakończyć sezon w „Dinamo”, a następnie przeniósł się do Petersburga. Zadebiutował w zespole St. Petersburg w Pucharze meczu przeciwko FC „Tiumeń” W dniu 30 grudnia tego roku. Ivan wyszedł w drugiej połowie. Nie mógł uratować klub od porażki z wynikiem 0: 2.

,

Przejście do "Amkar" i kontynuowanie kariery

W 2014 roku Ivan Sołowjow był wypożyczony do perm „Amkar”. W tym poleceniu, usiadł ponownie na ławce. Na polu, to gracz wyszedł zaledwie 3 razy. Każdy z jego twórczości nastąpił w drugiej połowie. Pod koniec okresu leasingu, wrócił do Petersburga. 8 listopada 2014 w „Zenith”, wyszedł w drugiej połowie meczu z „Terek”. Ten piłkarz nadal nie uda się zdobyć przyczółek w pierwszym składzie z klubów z Premier League. W rezultacie, w pierwszej drużynie „Zenith”, grał tylko 4 mecze i to samo dla „Zenith 2”. Dla zespołu młodzieżowego z Petersburga, grał 23 meczów. Na początku 2016 roku Sołowjow został wypożyczony do klubu „Lahti”. W tej chwili, gracz stoi na Woroneż „Torch”. Pomocnik wziął numer 90.

,

Życie osobiste sportowców

Ivan Sołowjow, którego życie osobiste jest wielkim problemem dla cheerleaderek piłkarskich aż żonaty. Ma znajomego, który regularnie uczestniczy mecze. Ten gracz dobre stosunki z fanami i zarządzania klubem. On ciężko pracuje na treningach w przyszłości wejść na poziom rosyjskiej elity. Ivan Sołowjow w ciągu 24 lat nie udało się zdobyć przyczółek w najbardziej prestiżowej lidze rosyjskiej. Chociaż eksperci futbolu przewidział wielką przyszłość. On od dawna w Petersburgu bez piłki.