Rizwan Utsiev: Kariera rosyjski piłkarz (obrońca klubu „Ahmad”)

Rizwan Utsiev - rosyjski piłkarz, grający na pozycji obrońcy (prawe boczne, czy tylko w boczną tyłu) w klubie „Ahmad” (wcześniej miał nazwę „Terek”) rosyjskiej Premier League.

Od 2005 roku do chwili obecnej spędził dla klubu 178 meczów i strzelił 6 bramek. Jest to jeden z najlepszych graczy „Achmat” w swojej historii. Oferuje on wysoką szybkość i dobrą kontrolę nad piłką, dzięki czemu można łatwo wnikają w polu karnym przeciwnika i stworzyć niebezpieczną sytuację asystę. Rizwan Utsiev jeden z najlepszych wykonawców standardów w ich klubie. Gry w piłkę nożną pod numerem 40. wysokość 173 cm; ciężar - 68 kg. W 2011 roku, wezwany do reprezentacji Rosji-2. W 2014 roku został odznaczony medalem „za zasługi dla Republiki Czeczenii”.

Tło wynalazku

Rizwan Utsiev urodził się 7 lutego 1988 roku w miejscowości Argunie (Czeczeńskiej Republiki Iczkerii, Rosja). zaczął grać w piłkę nożną z sześciu lat, jest absolwentem akademii piłkarskiej Chelny KAMAZ i Grozny „Terek”. Partie kluby młodzieżowe, takie jak „Vainakh”, KAMAZ i „Terek”. W 2005 roku zaczął grać na głównej części „Terek” w meczu z klubem „Lokomotiv” (Moskwa), zastępując jego kolega z zespołu w drugiej połowie meczu. W tym samym sezonie zagrał w 24 meczach dla drugiej części, gdzie udało mu się zdobyć jedną bramkę. Sezon rosyjskiej Premier League 2005/2006 okazał się dla „Terek” bardzo niefortunne, ponieważ zespół został zdegradowany do niższej ligi, który spędził dwa lata. W sumie w tym czasie Rizvan Utsiev grał 9 meczów. W sezonie 2006/2007 zespół zajął drugie miejsce w 1. dywizji i zabezpieczone na powrót do Premier League.

Spadek klasie: dzierżawy drugiego podziału

W 2007 roku obrońca dołączył do klubu „Kavkaztransgaz 2005” (obszar „Południe”, drugi podział nożnej Rosji) na zasadach leasingu. Tutaj grał pół sezonu, spędziwszy 13 meczów i strzelił 2 gole.

W 2008 roku z powrotem w „Terek” i znowu zaczął grać w zespole młodzieżowym. W tym sezonie, piłka nożna grał w 25 meczach i strzelił jedną bramkę strzelił.

Powrót do znalazł w Premier League oraz tytuł najlepszego gracza

We wrześniu 2009 roku odbyła się druga gra w Premier League w meczu z „Amkar”. W tej walce Utsiev rozegrał pełne 90 minut czas odtwarzania do 10 minut, otrzymałem „Żółta kartka” dla kłócić się z sędziego.

W sezonie rosyjskiej Premier League 2009/10 spędził 25 meczów i strzelił dwie bramki, wynik ten doprowadził do tego, że Rizvan Utsiev został uznany najlepszym piłkarzem zespołu Grozny według fanów i ekspertów piłkarskich. Podczas całego sezonu po każdej rundzie fani mieli możliwość głosowania na najlepsze, ich zdaniem, odtwarzaczem. Wśród Utsiev drużyny zdobył więcej głosów, tym samym zdobywając tytuł niniejszego oświadczenia.

W 2012 roku Rzecznik otrzymał poważny wstrząs, gdy czoło zderzył się z kolegą z zespołu w meczu z Kazania, „Ruby” (wygranej 2-1). Ta korupcja sprowadzona Utsieva przez prawie miesiąc. Jednak obrońca został odzyskany i udał się do zabawy.